Nasze podejście

our_approach
Nasz proces twórczy

Nie ma dwóch tak samo działających firm. Wiemy, że technologia i system informatyczny wspierający Twoją firmę powinny uwzględniać jej specyficzne potrzeby. Budujemy rozwiązania będące odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby Klientów.

Słuchamy uważnie
Idea

Wpadłeś na świetny pomysł i chcesz go zrealizować. Na tym etapie opowiadasz nam o swojej idei - my uważnie słuchamy, analizując każdy jej szczegół.

Przygotujemy Brief

Bez drobiazgowej analizy do niczego nie dojdziemy - dlatego poprosimy Cię o jak najwięcej szczegółów. Zapytamy Cię nawet o ulubiony kolor, aby dopasować projekt do Twoich indywidualnych upodobań i potrzeb.

Uruchamiamy proces myślowy
Inwencja

Naszą największą zaletą jest nasza kreatywność - bazujemy na najlepszych wzorcach z Doliny Krzemowej z niepowtarzalną nutką ułańskiej fantazji. Wychodzimy poza utarte schematy i mamy niewyczerpane pokłady pomysłów. Zmyślnie łączymy różnorodne technologie, aby w niestandardowy sposób rozwiązywać standardowe problemy

Planujemy strategię

Wybieramy metodykę zarządzania projektem - zwinną lub kaskadową, a następnie przygotujemy szczegółowy plan działania, dzięki czemu, wiesz kiedy możesz oczekiwać konkretnych rezultatów projektu, a my wiemy, jak mało czasu nam zostało.

Analizujemy rynek

Dobrze wiedzieć, co się w wodzie i pod wodą kryje. Wnikliwie analizujemy rynek pod kątem Twojej działalności. Dowiadujemy się w czym jesteś najlepszy, a przy okazji, zyskujemy bardzo cenny materiał do dalszej kreatywnej pracy.

Przechodzimy do działania
Koncept

To czas, aby przekształcić dziesiątki naszych pomysłów w konkretne rozwiązania. Projektujemy wstępny zarys systemu, rozpisujemy funkcjonalności, przygotowujemy pierwsze makiety.

Feedback

Z zaproponowanych przez nas koncepcji dokonujesz wyboru. Jeśli któraś z propozycji przyciągnie Twoją uwagę, możemy zabierać się do pracy, jeśli nie, na drodze wspólnych przemyśleń zmodyfikujemy projekt według Twoich uwag.

Ponowny Feedback

Zmodyfikowany projekt przesyłamy Ci jeszcze raz. Co prawda, ciągle możesz wnieść swoje uwagi, ale wierzymy, że wszystko jest już wyśmienicie. Kiedy powiesz "Tak, o to mi właśnie chodziło!" - ruszamy dalej.

Rozpoczynamy Development
Design

Niewyczerpalne pokłady pomysłów pozwalają nam na wykonywanie i wdrażanie kreacji graficznych. Design dobieramy do zadań, tworząc: katalogi, foldery, w których znajdą się obrazy, czcionki, elementy user interface, animacje, wizualizacje 3d - innymi słowy - przygotowujemy sobie bazę plików, z którymi już za chwilę będziemy pracować.

Kodowanie

Trzymając się zaakceptowanego projektu graficznego, rozpoczynamy to, w czym jesteśmy najlepsi – do kodowania. Twój projekt zaczyna nabierać życia. .ASP.NET, .NET, C#, MS SQL Server, JAVA JEE, PHP, Zend Framework, CakePHP, JQuery, mySQL, PostgreSQL, erlang, RubyOnRails, Mnesia, Unity3D, Android, iOS, Windows Phone – to nasze specjalności.

Testowanie

Błędy to rzecz nieunikniona, a ich wykrycie i naprawienie to sprawą priorytetowa. Wśród wielu tysięcy linijek kodu łatwo o niedopatrzenie - dlatego wnikliwie testujemy stworzony przez nas kod, aby każda popularna przeglądarka i każde urządzenie mobilnie idealnie współgrały z systemem.

Dopinamy wszystko na ostatni guzik
Hosting

Jeśli nie dysponujesz własnym serwerem zaoferujemy Ci hosting. Posiadamy własne zaplecze serwerowe – nasza platforma Homax.pl, na której hostujemy obecnie ponad 2000 serwisów www. Nasza główna serwerownia znajduje się w Centrum Danych Linx Telecom. Dzięki zastosowaniu specjalnych rozwiązań dysponujemy w pełni zabezpieczonym środowiskiem dla kolokacji nawet najbardziej wymagających instalacji serwerowych i telekomunikacyjnych.

Marketing

Możemy spowodować, że Twój system, strona internetowa, aplikacja skutecznie trafi do Twojej grupy docelowej. Nasza agencja marketingowa Muxo specjalizuje się w tworzeniu i realizacji optymalnych strategii marketingu w Internecie i nie tylko! Wykorzystujemy najnowsze trendy w marketingu, współpracujemy z gwiazdami YouTube’a.

Ostatnie formalności i ocena klienta

Z nutką nostalgii sporządzamy dokumentację projektową, archiwizujemy foldery i zapisujemy niezbędne pliki w chmurze do których będziesz miał już zawsze dostęp. Ostatecznie zamykamy projekt, a Ciebie poprosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej naszej współpracy - dzięki temu my też możemy się czegoś nauczyć.

Napisz do nas

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz uzyskać dodatkowe informacje, wypełnij poniższy formularz kontaktowy - skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania.
account_circle
email_circle
work
textsms
Wysyłając zapytanie oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania przez GLOBE IT moich danych osobowych w celu prowadzenia ze mną korespondencji. Jest ona dostępna pod tym linkiem.